Yaz Mevsiminde Hissettirecek 7 Adres

Kar yağmasından, çamurlu yollardan, soğuk havalardan sıkılanlardan mısınız? İşte yaz mevsimini sabırsızlıkla bekleyenler için şu anda orada olsalar parmak arası terlikleri ve şortlarıyla yavaş yavaş salınabilecekleri 7 adres. 
 

 

 
1-) Mauritius
 
Cennetin dünyadaki versiyonu olarak tanımlayabileceğimiz Mauritius’a, Türkiye’den daha çok balayı amaçlı giden misafirler olsa da güneşin, kumun ve denizin tadını çıkartmak isteyen herkes, beklediği keyfin daha fazlasını alacaktır. Tatilin keyfi benim için tembellik ve görsellik diyorsanız Mauritius sizin adresiniz!


 
2-) Avustralya
 
Bitmek bilmeyen kumsalları, sörfçüleri, yeşilliği ile Avustralya tam size göre! İçkilerini yudumlayan sakin ve rahat insanların çevresinde parmak arası terliklerinizle dolaşma fikri oldukça iç açıcı olmalı!
 
 


 
                                               3-) Seyşeller                                                      
 
Yeni evlilerin tercih ettiği bir destinasyon daha! Balayı yapacaklar işi gerçekten iyi biliyor. “Dünyada bir tane aşk adası olsa orası Seyşeller olur.” diyenler bile var. Balayı için en romantik rota olarak bilinen Seyşeller kristal berraklığındaki denizi, bembeyaz kumlarının yanı sıra birçok doğal güzelliği de barındırmaktadır. 


 
4-) Güney Afrika
 
Güney Afrika’ya yolunuz bir gün düşerse, elinizden fotoğraf makinenizi ayırmamanızı öneririz. Her bir noktası fotoğraf çekmeye değer manzaraları ile göz alıcı güzelliklere sahip Güney Afrika’da, belgesellerde gördüğünüz hayvanları yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz. 


 
5-) Madagaskar
 
Doğaya düşkünler bu yazı sizlere! Yağmur ormanları, bembeyaz plajlar ve lemurlar denilince akla ilk olarak Madagaskar gelir. Ölmeden önce ziyaret etmenizi önerdiğimiz bu ülke gerçekten büyüleyici! Hatta size bir sır verelim, dünyadaki tüm canlı türlerinin %5’i burada bulunmaktadır.


 
6-) Maldivler
 
Filmlerden, dergilerden, magazinden aşina olduğumuz kadarıyla güzel plajlara ve harikulade bir denize sahip Maldivler herkesin hayallerini süslemektedir. Unutulmayacak bir tatil yapmak istiyorum diyorsanız, Maldivler sizin rotanız!


 
 
7-) Brezilya
 
Dünyanın en nefes kesen ülkelerinin başında gelen Brezilya’nın göz kamaştırıcı plajlarını, yağmur ormanlarını, ritim dolu sokak aralarını ve karnavalını biliyorsanız daha fazla söz etmeye gerek yok! Brezilya ölmeden önce görmeniz gereken ve şu an sizi yaz mevsiminde hayal ettirecek en güzel ülkelerden biri.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>