Varan Turizm Kapandı mı?

60 yılı aşkın bir süredir Türkiye kara yolu yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren en köklü, güçlü ve kurumsal markalardan biri olan Varan Şirkeler Grubu’nun en büyük parçası Varan Turizm ile ilgili eminiz ki herkesin bir anısı vardır.

1946’da İstanbul-İzmit arası ilk yolcularını ağırlayan Varan Turizm, o günden günümüze kadar milyonlarca kişiye sevdikleriyle buluşturmuştur. Pekuysal Ailesi’nin sahibi olduğu marka, kurucusu Nevzat Pekuysal’ın vefatı ile birlikte zorlu bir süreç yaşamaya başlamış ve 2011 yılında Ulusoy Turizm bünyesine geçen Varan Turizm seferlerine bu şekilde devam etmiştir.

govego.com da kurulduğu günden bugüne Varan Turizm ile iş birliği içerisinde bilet satıışı gerçekleşmiştir. Ancak bugünlerde Varan Turizm ile yolculuk yapmak farklı firmalar tercih etmek zorunda kalıyorlar. Çünkü firma seferlerini belirsiz bir süre için durdurdu.

bus

 

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>