Ulaşımda başımıza gelen komik ve sinir bozucu olaylar! İşte bunları sizler için derledik;

Roads-Road-Markings-View-Theme-Landscapes-4496018

 

 

Sevgili Govego’cular,

Siz de tatil planı yaparken ince eleyip sık dokuyanlardan mısınız? Govego ile tatil planlarını yapmanın vakti geldi! Peki ya ulaşım? Ulaşım tatil için en önemli planlardan oldu, peki ya ulaşımda başımıza gelen komik ya da sinir bozucu olaylar! İşte bunları sizler için derledik;

 

Erken Rezervasyon

Tatil biletini önceden al, kötü süprizlerden uzaklaş. Son güne bırakılan bilet rezervasyonları, araç kalitesi ve konforunu etkiler. Bozuk klima ve yatırılamayan koltuklu bir yolculuk hiçbirimiz istemeyiz.


Biletini İyi Kontrol Et!

Hepimizin başına mutlaka gelmiştir veya son anda farketmişizdir. Yanlış bakılan saat ve gün bilgileri! Siz de biletinizi alırken tatilinizin güzel başlaması/bitmesi için bilet üstündeki detayları en az 2 kez gözden geçirin!


Yanlış otobüs… : )

Mola verildiğinde hepimiz birşeyler içip uzun sürecek olan yolculuğun yorgunluğunu bir nebze de olsa atmak isteriz. Peki ya uyku sersemi verilen mola ile mola bitişinde “hangi otobüs benimdi?” telaşı? Siz siz olun, molalarda otobüsünüzün numarasını kontrol etmeden çayınızı yudumlamayın.

 

Horlayan Yol Arkadaşım!!!

Yolculukta yol arkadaşı önemlidir. Size tavsiyemiz kötü süprizlerden kaçınmak için yanınıza mutlaka bir kulaklık almanız… Bütün yolculuk boyunca yol arkadaşınızı “ne zaman susar” diye takip etmek, kötü bir tatil başlangıcı olacaktır. Yaşasın müzikli ve keyifli yolculuk!

fft5_mf402085

Cam Kenarı Benim! :)

Tavsiyemiz biletinizi cam kenarından almanız. Uykunun tutmadığı, yolu izlemek istediğiniz zamanlarda aldığınız koltuk, yolculuğun güzel geçmesi için en büyük etkendir.

 

Yolculuk Serin Geçer!

İyi bir tatil, iyi bir plandan geçer. Yolculuk sırasında rahat ve huzurlu gitmek için gece soğuklarının önüne geçin, yanınıza bir eşya daha alın! Kızarmış ve akan bir burunla tatile başlamayın. :)

Tatilinizi planlarken karşılaşabileceğiniz tüm kötü olayları iyiye çevirin, en güzel tatiliniz Govego ile olsun! www.govego.com

 

 

Similar posts

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>