Burçlar ve Tatil Önerileri

 

 

Koç Burcu ve Tatil

Koç burcu tatilde yeni yerler keşfetmek, daha önce yapmadığı etkinlikleri yapmak ister. Fransa Koçlar için iyi bir tercih olacaktır. İlk kez gittiği yerlerden keyif alan Koç burcu için macera da tercih ettikleri arasındadır. Dağcılık, rafting, yamaç paraşütü Koç burçlarının tercih etmesi gereken etkinliklerdir. Yeniliklere ihtiyacı olan Koç burçlarına iyi tatiller dileriz.

 


 

Boğa Burcu ve Tatil

İhtişama ve güzelliklere düşkünlüğü ile bilinen Boğa burçlarına doğa ile iç içe tatiller daha ilgi çekici gelmektedir. Boğa burcu tatiller de rahatlıktan yanadır. Sanat galerilerini, müzeleri, kitapçıları gezmekten keyif alan Boğa burçları Abant Gölü’nde, Uludağ’da, İsveç’de, İsviçre’de tatil yaparken kendilerini mutlu hissedeceklerdir.


İkizler Burcu ve Tatil

İkizler burcu insanlar için tatil bir yandan eğlenirken bir yandan da dinlenmeyi istemektir. Kararsızlıklarını seyahatlerine de yansıtan ikizler insanı için yeni deneyimler, değişiklikler önemlidir. İkizler insanı için önemli detaylar, tatile gittiği yerde kafasını meşgul edecek aktivitelerin bulunmasıdır. Kararsız olan ikizler insanı tatillerini bir şehre hatta bir ülkeye sığdırmak istemezler. Lüks oteller yerine, butik otelleri salaş mekanları tercih eden İkizler insanı plajları, tarihi yerleri güzel olan kısa seyahatler yapacağı tatil noktalarını tercih etmelidir. Londra İkizler insanı için iyi bir adres olabilir.


Yengeç Burcu ve Tatil

Yengeç insanı için tatil olmazsa olmaz değildir. Genellikle evlerinden uzaklaşmayı sevmeyen Yengeç insanı evlerine yakın bölgelerde tatil yapmayı tercih eder. Bütçesinde tutarlılıktan yana olan Yengeç insanı, tatil de pek fazla para harcamayı sevmez. Bu yüzden küçük otelleri tercih eder. Seyahate çıkan Yengeç için tatil ne hissettiğidir. Yengeç burçlarına Kapadokya’da, Roma’da tatil yapmak iyi gelecektir.


Aslan Burcu ve Tatil

Hayatını büyük yaşamayı seven Aslan insanı için tatil demek lüks demektir. En harika tatili düşleyen Aslan burcu insanı için bu tatil hayal değildir. Tatil için para harcamayı seven Aslan burcu tüm yıl biriktirdiği parayı bir anda harcayabilir. Aslan insanı topluluk insanıdır. Arkadaş grubuyla gidilen tatilleri daha çok sever. Issız yerlere göre kalabalık yerleri tercih eder. Zengin kültüre sahip şehirler, lüks oteller, gece hayatı onun ilgisi çeker. Kendisindeki enerjiyi göstermeyi seven Aslan insanını dans etmeye, konserlere götürebilirsiniz. Yemek kültürü, iklimi ile İtalya, Aslanlar için iyi bir tercih olacaktır. Nasıl eğlenmesini iyi bilen bir Aslan ile tatile çıkacaksanız, ona güvenebilirsiniz.


Başak Burcu ve Tatil

Başak burçları zekiliği, entelektüelliği ve enerjisiyle tanınan bir burçttur. En son isteyeceği hiç bir şey yapmadan geçireceği bir tatildir. Heyecanı ve enerjik olmayı seven Başak insanı için gideceği yeri araştırmak çok önemlidir. Seyahat edeceği şehir için bilgiler toplamaktan, konaklayacağı en uygun oteli bulmaktan oldukça keyif alır. Sağlığına önem veren Başak insanı için doğa ile iç içe olan yerler oldukça ilgi çekicidir. Başak insanı tatilinde saunaya, çamur banyosuna, doğa yürüyüşlerine zaman ayırırsa kendini mutlu hissedecektir.


Terazi Burcu ve Tatil

Tatile çıkmaktan büyük bir keyif olan Terazi burçları için tatil demek kalabalık gruplardan oluşmaktadır. Yalnız çıkılan tatili sevmedikleri gibi konforsuz olan yerleri asla tercih etmezler. Bir Terazi’yi kamp tatiline çıkartmayı düşünüyorsanız sakın yeltenmeyin. Terazi burçları için kamp bir kabus gibidir. Teraziler için müzeler, alışveriş mekanları, gece hayatı önemlidir. Neşeli insanlardan oluşan kalabalık arkadaş grubuyla hareketli bir tatil bölgesini her zaman tercih eder.


Akrep Burcu ve Tatil

Akrep burcu özel hayatına oldukça düşkündür. Issız bir ada, doğa da bir kamp tam onlara göredir. Akrepler zaman içerisinde yalnız kalmak isteyebilirler. Onlar için televizyonun bir önemi yoktur. Müzik onların yanında olsun yeter e bir de alkol… Onun için seyahat yeni şeyler demektir. Kendilerini yenilemeyi severler. Sabah ki enerjilerini akşamaya saklayamayan Akrepler enerjilerini çabuk tüketirler. Konakladığı yerin konforlu olmasını isteyen Akrepler için tekne seyahatleri oldukça ilgi çekicidir.


Yay Burcu ve Tatil

Seyahat etmeye bayılan Yaylar uzak ve egzotik yerleri tercih ederler. Kenya’dan New York’a kadar tüm ülkeleri gezmek isteyen Yay burcu insanları gideceği yerleri araştırmayı severler. Ülkenin dilinden, ekonomik durumuna kadar bilgi toplarlar. Sağlığına önem veren Yay burçları tatilde de spor yapmayı ihmal etmezler. Yay insanları tatilde doğada yürüyüş yapmaktan, yüzmekten, at binmekten keyif alırlar.


Oğlak Burcu ve Tatil

Oğlak için doğa çok önemlidir. Onları çeken tatil tarzı dağlık bölgelerde olandır. Oğlaklar tarihe ve geleneklere önem verirler. Bu yüzden antik kentler, müzeler onların evi gibidir. Arkeolojik kazılar yapan yerlerde gönüllü çalışmak için tatillerinden feragat ederler. Oğlaklar tarihe dayalı yerlerde konaklamaktan keyif alırlar. İstanbul’daki Pera Palas, Londra’da Ritz Oteli gibi yerler onları tercih edeceği nitekliktedirler. İşlerini tatil de yapmaktan kıvanç duyan bu burç insanları, tatilde iş teklifi alırsa sakın şaşırmayın!


Kova Burcu ve Tatil

Sürprizlere ve değişiklere bayılan Kova burçları için tatil aniden oluşmalıdır. Maceracı ve bağımsız bir ruha sahip olan Kovalar için planlanmış tatiller veya aktiviteler ilgi çekici değildir. Anı yaşamayı seven Kova burcu insanları her insana ayak uydurabilir. Doğa harikası yerlerde keşif yapmaya bayılırlar. Onlar için Rusya, Çin gibi yerler tatil için önerilebilir.

2_2


Balık Burcu ve Tatil

Romantik bir yapıya sahip olan Balıklar için en iyi tatil ada da olandır. Dalga sesleriyle kitap okumak isteyen Balıklar, deniz kenarındaki küçük otelleri tercih ederler. Ağır sporlar yerine kürek çekmeyi, yelkenle açılmayı tercih ederler. Balık burcu insanı ilginç şeylerin peşine düşmeyi sever. Fotoğraf makinesini yanında bulunduran Balıklar çevresini fotoğraflamayı sever.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>