Avrupa’da bulunan en iyi 5 gece kulübü

Şehrinizdeki kulüpler sizi sıktı, tatil yerlerindeki gece kulupleride artık eğlendirmiyor mu? Artık kendinizi ödüllendirmenin vakti geldi! Avrupa’nın farklı kentlerindeki en ünlenmiş en popüler kulüpleri tüm cazibeleriyle sizi bekliyor. Müziğin ritminde dans etmek isteyen gençler, işte sizler için Avrupa’nın en iyi 5 gece kulübü! Daha fazla beklemenize gerek yok, takın kolunuza bir arkadaş atlayın dans pistlerine…


1-) Amsterdam, Hollanda

Bir parti şehri olan Amsterdam’da 24 saat boyunca açık birçok efsane gece kulübü bulabilirsiniz. Rembrantplein ve Leidseplein bölgelerinde toplanan gece kulüplerinin yanı sıra Red Light Disctrict bölgeside sizi cezbedici özellikleriyle çekecektir. Amsterdam’a geldiğiniz zaman gözde mekan Trouw’a gitmeden gece kulüplerini gezdim, eğlendim, gördüm saymayınız!

Red-Light-District.-Amsterdam-3


 2-) Barselona, İspanya

Dünyanın en fazla turist çeken şehri olan Barselona’nın gece hayatı tabii ki güzel olacak düşüncesindeyiz. Ülke olarak muhteşem kulüpleri sunan İspanya’da sadece Barselona değil, diğer şehirleri de gece eğlenceleriniz için size birçok seçenek eğlenceli mekan sunacaktır. Eğlence hayatının yoğun olarak bulunduğu yer ise şehrin en ünlü caddesi olan Las Ramblas caddesidir. Ayrıca Razzmatazz, Catwalk ve CDLC’de Barselona’nın ne kadar çılgın bir şehir olduğunu anlayabilirsiniz.

DSC_0050


3-) Hamburg, Almanya

Hamburg da müziğin kalbi St. Pauli Bölgesi’nde atmaktadır. Bu bölgede sayısız bar, disko, gece kulübü bulunmaktadır. Hamburg’daki eğlence turizminin bulunduğu Reeperbahn Bölgesi Almanya’nın adeta Red Light Disctrict’dir. Hamburg da müziğin, dansın ve gece hayatının eğlencesine doymadan ülkeyi terketmemenizi öneririz.

hamburg


4-) Kopenhag, Danimarka

Gece hayatıyla da tanınan Danimarka müzik kültürüne imza atmış bir ülkedir. Culture Box gibi kulüplere ev sahipliği yapan bu kent elektronik müziğinde cazibeliğini konuşturuyor. Müziğin dans ile hayat bulduğu yer olarak bilinen Kopehang’da  Penthouse’a, Simons’a Club Faust’a gidebilir sabahın ilk ışıklarına kadar çılgınlarca eğlenebilisiniz. Haydi ne duruyorsunuz, danssss etmeye!


5-) Çek Cumhuriyeti, Prag

Prag da gece eğlenilcek mekanlar genellikle Old City (Eski Şehir) çevresinde toplanmıştır. Prag’da gece kulüplerinin keyfini çıkartmak istiyorsanız, Prag’ın en sosyetik kulüplerinden olan Mecca’ya ya da Dublex’e gidebilirsiniz. Mekanın önünde uzun kuyrukların oluştuğu Praglıların tercih ettiği Sasazu da terchi etmenizi önerdiğimiz gece kulübüdür. Müziğin ritmine burada katılabilir, dansın ve gecenin keyfinii doyasıya çıkartabilirsiniz.

pacha-ibiza

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>