2015 Sizin Yılınız Olsun!

Hayatınızı değiştirecek seyahatlere ne dersiniz? 2015’i sizin yılınız yapabilirsiniz. Bir beden zayıflamak sizin hayaliniz ise yapın, ya da maraton da koşmak. Flamenko, salsa da öğrenebilirsiniz. İmkansız gördüğünüz her şeyi yapmak sizin elinizde… Durmayın, zaman geçiyor.

1-) Fit olmak hayal değil, maratona katılın:
Her yıl fit olmak istediğinizi biliyoruz. Bazen istemenin bir adım önüne istediğimizi uygulamak geçiyor. Elimizden telefonu, tableti ve televizyonu bırakmanın tam zamanı. Hedefimizi yükselterek kendimize meydan okuyabiliriz. Çevrenizde düzenlenen maratonlara katılabilir, sınırları zorlayabilirsiniz.


2-) Yemek yapmayı öğrenin:
Fast food ürünlerle, tostlarla hayat geçmez! Ailenizi veya sevdiğinizi mutfak hünerleriniz ile mutlu edebilirsiniz. İtalya’nın bazı bölgelerinde bulunan çok yönlü bir yemek kursuna ne dersiniz? Ya da size en uygun bir yemek kursunu bulun ve kaydolun. Hünerli ellerinizden çıkan yemekler ile sevdiğinizi kendinize aşık da edebilirsiniz.
yemek-kursu-1


 3-) Hayatı doyasıya yaşayın, tadını çıkartın! 
Yaşadığınız şehir hayatının monotonluğundan sıkılmadınız mı? Şimdi rotanızı çiftliklere gezmeye, kaz beslemeye, balık tutmaya ayırın ve kendinizi doğaya teslim edin! Karadeniz Yaylalarına ne dersiniz? Ya da Hollanda’nın kasabalarına? Tercih sizin!


 4-) Dalgaların arasında dans etmeye ne dersiniz? Bu yıl sörfe başlayabilirsiniz:
Eğer siz de kendinizi Alaçatı’da hayal ettiyseniz, kısa sürede neler yapabilceğinize inanamayacaksınız!


  5-) Resim yapmayı öğrenin:
Resim yapmak yetenek işi değildir. Siz de yapabilirsiniz! Belki de sanatsal yanlarınızı resimle ön plana çıkartacaksınız. Kıbrıs güneşinden veya İzmir’in gün batımından etkilenip bir kaç ders ile birlikte harika resimler ortaya çıkartabilirsiniz. Kendi yorumlarınızı kattığınız resimler ile kendinize ölümsüz eserler çıkartabilirsiniz.


6-) Flamenko sadece filmlere özel değil, siz de yapabilirsiniz:
Akdeniz kadınlarının ruhunu yansıtmakla bildiğimiz Flamenko dansını öğrenmeye ne dersiniz? Tutkulu bir dans olarak nitelendirilen bu dans belki de tam size göre! Ellerinizin ahenki topuklarınızın sesleri ile muhteşem bir gösteri sunabilirsiniz. Neden olmasın? Bu dansı Barselona’da ustalarından öğrenebilir, en iyi siz olabilirsiniz.


 7-) Şarkı söylemekten vazgeçmeyin:
Türkiye’nin popçularına rakip olabilirdim.”Hande Yener veya Tarkan ile yarışabilirdim” diyorsanız neden şarkı söylemeye başlamıyorsunuz? Şan dersleri ile bu yıl sesinizi güçlendirebilir, arkadaş ortamında sesiniz ile övünebilirsiniz.


8-)  Her yeni bir dil, başlangıçtır:
Yeni bir dil yeni bir hayat demektir. Barcelona’da İspanyolca öğrenmeye ne dersiniz? Klasik kitaplardan ya da ülkenizdeki dil kursları size ancak resi selamlaşmayı öğretecektir. Barcelona’ya gidip dillerini yerel olarak öğrenebilir, samimi bir dilde sohbete başlayabilirsiniz. Ayrıca yeni arkadaşlar edinmenin de tam fırsatı…


 9-) Balta girmemiş ormanlara selam olsun:
Lüks spor merkezlerine vereceğiniz parayı köşeye ayırın ve Amazon Ormanları’nda yapacağınız yürüyüşü düşünün. Lüks spor merkezlerinden daha fazla deneğimi bulacak, oksijene doyacaksınız.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>