14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ İÇİN KONAKLAMA ÖNERİLERİ

 

Daha önceki 14 Şubat Sevgililer Günü ve Tatil Önerileri yazımızda sevgilinizle birlikte güzel vakit geçirebilmeniz adına sizlere tatil yerleri önerilerinde bulunmuştuk. Bu yazımızda da yükünüzü biraz daha hafifletmek istedik. Yazımızı okudunuz ve önerdiğimiz tatil beldelerinden birine gitmeye karar verdiniz. Sitemiz üzerinden size en uygun otobüs biletini aldınız. İyi ama nerede kalacaksınız?

İşte 14 Şubat Sevgililer Günü için konaklama önerilerimiz…


 

AĞVA

14 Şubat için bize en uygun yer Ağva dediniz, en ucuz otobüs biletlerini aldınız. Sıra konaklamaya geldiğinde sizin için önerilerimize bir bakın isteriz.

- Ağva Greenline Guest House

Ağva, konaklama, otobüs bileti, en uygun otobüs bileti, tatil, sevgililer günü, seyahat, ulaşım, yolculuk, kampanyalı otobüs bileti

Ağva Greenline Guest House

 

Hem bedeninizi hem de ruhunuzu dinlendirmek için en iyi alternatiflerden biri Ağva Greenline Guest House. Şehrin kalabalığından, gürültüsünden ve stresinden yorulduk diyorsanız nehir kenarında bulunan bu otelde sevgiliniz ile huzurun tadına varabilirsiniz.

 - Beyaz Ev

Ağva, Beyaz Ev, tatil, seyahat, sevgili, en uygun otobüs bileti, Ağva otobüs bileti

Ağva Beyaz Ev Oteli

 

Bugünlerde doğaya duyduğunuz özlem arttı ise ve sevgilimle huzurlu, sakin, keyifli bir 14 Şubat geçirmek istiyorum diyorsanız tercihinizi Beyaz Ev’den yana kullanabilirsiniz.

                                                                   -Tranquilla Nehir Evi

 

Tranquilla, Nehir evi, tatil, sevgili, seyahat, huzur

Tranquilla Nehir Evi manzarası…

Nehir kıyısında bulunan Tranquilla Nehir Evi sevimli, butik bir aile işletmesi. Yemyeşil doğası ruhunuzu doyururken lezzetli yemekleri ile de karnınızı doyurabilirsiniz.

    Ağva’ya gitmek için hala otobüs bileti almadıysanız sitemiz üzerinden size en uygun otobüs bileti seçiminizi yapabilir, yine sitemiz üzerinden konaklama için rezervasyonunuzu hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.


 ABANT

14 Şubat için bize en uygun yer Abant dediniz, en ucuz otobüs biletlerini aldınız. İş konaklamaya geldiğinde sizin için önerilerimiz aşağıda…

-Büyük Abant Oteli

Abant, Büyük Abant Oteli,  doğa, yeşil, huzur, keyif, sevgili, Abant otobüs bileti, Bolu

Büyük Abant Oteli…


Yemyeşil doğanın keyfini çıkarmak, temiz havayı ciğerlerinize doldurmak ve büyüleyici manzaranın keyfini çıkarmak istiyorsanız tercihinizi Büyük Abant Oteli’nden yana kullanabilirsiniz.

Abant Palace

Abant, Abant Palace,  keyif, göl, Abant otobüs bileti

Abant Palace Otel

Abant Palace Otel Abant Gölü’nün hemen kıyısında bulunuyor. Ayrıca aktivite açısından da oldukça bol seçeneği bulunan otelde keyifli vakit geçirebilirsiniz.


 

- Abant Köşk Otel

Abant, şömine, tatil, keyif, dinlenmek, Abant otobüs bileti, kampanyalı otobüs bileti

Abant Köşk Otel…

 

Hem manzaranın keyfini çıkarayım hem de şömine başında sıcak, samimi ve romantik bir tatil yapayım diyorsanız tercihinizi Abant Köşk Otel’den yana kullanabilirsiniz.

Abant’a gitmek için sitemiz üzerinden otobüs bileti seçiminizi yapabilirsiniz.


 

KAZ DAĞLARI

14 Şubat için seçiminizi Kaz Dağları’ndan yana kullandınız ve sitemiz üzerinden size en uygun bilet tercihinizi yaptınız. Sıra Kaz Dağları’nda nerede kalacağız noktasına geldi ise işte size konaklama önerilerimiz.

Aeneas Afrodit Boutique Hotel

Kaz Dağları, oksijen, doğa, yaşam, tatil, dinlenmek, otel, konaklama, bilet, yolculuk

Aeneas Afrodit Boutique Hotel…

Hotel, Kaz Dağları Milli Parkı bitişiğinde buluyor. Bol oksijenli bir 14 Şubat için düşünmeden tercih edebilirsiniz.

 

Konak Lapeistra

Kaz Dağları, Konak Lapeistra, konaklama, otel, romantik, tatil, keyif, dinlenmek, huzur, yaşam

Konak Lapeistra…

Konak Lapeistra Kaz Dağları’nın eteklerinde bulunan Çamlıbel Köyü’ndedir. Odalarının çoğunda şömine bulunan Konak Lapeistra sayesinde sıcak ve romantik bir 14 Şubat geçirebilirsiniz.

 

Zeytinbağı Otel

Kaz Dağları, Zeytin Bağı Otel, konaklama, otel, tatil, sevgili, romantik, aşk, doğa, oksijen,

Zeytinbağı Otel bahçesinden…

Gösterişten uzak, doğa ile iç içe, huzurlu, samimi ve lezzetli bir 14 Şubat geçirmek istiyoruz diyorsanız Zeytinbağı Otel size göre.


 

ASSOS

14 Şubat’ı Assos’ta geçirmek istiyorum ama nerde kalacağıma karar veremiyorum diyorsanız size iki tane önerimiz var:

Assos Oleas Hotel

Assos Oleas Hotel, tatil, konaklama, otel, seyahat, yolculuk, sevgililer günü, otobüs bileti, en uygun otobüs bileti, kampanyalı otobüs bileti, bilet al, bilet fiyatları

Assos Oleas Hotel

 

Hem şehir hayatından uzaklaşayım hem de Ege yemeklerinin tadını çıkarıyım diyorsanız seçiminizi Assos Oleas’tan yana kullanabilirsiniz.

 

 Alterna Köy Oteli

Assos, Assos Alterna Oteli, konaklama, otel köy oteli, tatil, seyahat, yolculuk, sevgililer günü, otobüs bileti, en uygun otobüs bileti, kampanyalı otobüs bileti, bilet al, bilet fiyatları

Assos Alterna Köy Oteli

 

Sevgilinizle birlikte sabah köy hayatını deneyimlemek, gece ise yıldızları seyretmek istiyorsanız Alterna Köy Otel’i size göre.


 

KAPADOKYA

Bu 14 Şubat masal gibi geçsin dediniz ve kararınızı Kapadokya’dan yana verdiniz. Ulaşım için size en uygun bilet tercihini sitemiz üzerinden yaptınız ve sıra nerede konaklayacağınıza geldi. İşte sizin için önerilerimiz…

Göreme Inn Hotel

Kapadokya, Göreme, Goreme inn hotel, seyahat, ulaşım, yolculuk, otobüs bileti, bilet al, bilet fiyatları, en ucuz otobüs bileti, Nevşehir otobüs bileti, ucuz Nevşehir otobüs bileti

Göreme Inn Hotel oda görüntüsü…

Çok eski ve tarihi taşlardan yapılmış bu hotelde büyüleyici bir 14 Şubat geçirebilirsiniz.

Cappadocia Cave Suites

Kapadokya, Göreme, Cappadocia Cave Suites, konaklama, otel seyahat, ulaşım, yolculuk, otobüs bileti, bilet al, bilet fiyatları, en ucuz otobüs bileti, Nevşehir otobüs bileti, ucuz Nevşehir otobüs bileti

Cappadocia Cave Suites

 

Otel mağara içi mekan içerisinde kurulu. Bu tarihi doku içerisinde romantik bir 14 Şubat geçirmek isteyenler seçimini Cappadocia Cave Suites yönünde yapabilir.

Kapadokya için en ucuz bileti sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

Similar posts

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>